image image
Szkoła Maryi....
I Synod Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

21 PAŹDZIERNIKA 2018

1. Bóg zapłać wszystkim którzy złożyli ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Zebraliśmy 3273zł.

2. Dzisiaj Niedziela Misyjna przed kościołem zbiórka do puszek na misje. W int. misji i misjonarzy będziemy się modlić przez cały najbliższy tydzień.

3. Jeszcze dziś o godz. 13.00 zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę przez orędownictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Podziękujemy również za inicjatorów, fundatorów i wykonawców krzyża na wieży kościoła św. Antoniego w 20. rocznicę ustawienia oraz za dar pielgrzymowania na Jasną Górę w pielgrzymce Ludzi Pracy

4. Dziś na Mszę św. o godz. 18.30 i spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania z grupy br. Adama i br. Tomasza czyli klasę 7 Szkoły Podstawowej i Gimnazjalistów.

5. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 17.30. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy także dzieci w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek o godz. 17.00.

6. W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II

7. We wtorek - zapraszamy, Czcicieli św. o. Pio i Grono Wspierające Ubogich na wieczór modlitwy. O godz. 18.00 różaniec ze św. o. Pio, a po nim Msza św. w intencjach polecanych Bogu przez jego wstawiennictwo.

8. W przyszłą niedzielę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. bp Tadeusz Lityński. Pamiętajmy w modlitwie o naszym pasterzu.

9. 31 października, dzieci, młodzież, i dorośli będą mogli wziąć udział w „Balu Wszystkich Świętych”, upodabniając się do swego ulubionego Świętego, szczegóły na plakatach.

10. W przyszłą niedzielę ukaże się kolejny numer naszej gazetki „Głos św. Antoniego”.

11. We wtorek 23 października, zapraszamy młodzież, z grupy br. Grzegorza i br. Pawła ( klas 8 Szkoły Podstawowej i ponadgimnazjalne) przygotowującej się do bierzmowania, na Mszę św. i spotkanie o godz. 18.30.

12. Zbliża się miesiąc listopad, pamiętajmy o grobach naszych bliskich. Kartki wspominkowe, są wyłożone na stoliku przy bocznym ołtarzu i można je już składać do skrzynki na stoliku, w zakrystii lub w kancelarii. Prosimy o wpisanie ulicy miejsca zamieszkania osoby składającej wypominki. Pozwoli to na informowanie w ogłoszeniach, kiedy wypominki z danej ulicy będą wyczytane.

13. Zapraszamy na jesienną sesję kursu ewangelizacyjnego „Szkoła Maryi”, który odbędzie się w naszej Parafii dniach 26- 28 października. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.

14. Rekolekcje dla małżeństw w Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu odbędą się w dniach 26-28 października. Szczegóły na plakatach.

15. Warto śledzić bieżące wydarzenia w Kościele i w świecie dlatego zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w zakrystii. Dziś do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny.

16. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli + Federico Guillermo Holtken lat 75, + Damian Hłubowski lat 33 i + Józef Romański lat 91. Za nich oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj147
Wczoraj137
W tygodniu284
W miesiącu4192
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)737191

Currently are 6 guests online