image image image
Droga Krzyżowa Niezłomnych....
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu
1 procent dobra

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17.03.2019

1. Przez cały Wielki Post zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pokutnych:

Droga Krzyżowa w każdy piątek: dla dorosłych rano po Mszy św. o godz. 8.00; dla dzieci o godz. 17.00; dla młodzieży, po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 19.10.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.30.

Od poniedziałku do piątku Neokatechumenat zaprasza na Jutrznię o godz. 5.30 w kościele.

2. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii - poprowadzi je ks. Paweł Ajchler z Czechach. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne o godz. 8.00 i 18.30. Jednocześnie będą trwały rekolekcje szkolne dla szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do skorzystania z tego czasu łaski. W czasie rekolekcji możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św.

3. W dniu dzisiejszym o godz. 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 szkoły Podstawowej oraz 3 Gimnazjum. Natomiast w przyszła niedzielę zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne uczniów z klas 8 Szkoły Podstawowej i z klas ponadgimnazjalnych.

4. We wtorek uroczystość św. Józefa. W tym dniu o godz. 18.30 Msza św. w int. franciszkańskiego Zakonu Świeckich

5. W piątek na wieczorną Drogę Krzyżową ok. 19.10 serdecznie zapraszamy uczestników Drogi Krzyżowej Niezłomnych jako dziękczynienie za łaski otrzymane w tym ekstremalnym doświadczeniu.

6. W sobotę zapraszamy na modlitwę ze św. o. Pio.: o godz. 18.00 nabożeństwo a o godz. 18.30 Msza św. za Jego wstawiennictwem

7. W dniach  22-24 marca br. w Głogowie odbędą się rekolekcje dla małżeństw niesakramentalnych. W obecnej sytuacji wiele tych par szuka swego miejsca w Kościele, a w swojej złożonej sytuacji nie zawsze mogą znaleźć odpowiednią pomoc. Takie rekolekcje mogą stać się szansą, aby na nowo doświadczyć wspólnoty Kościoła. Odbędą się w domu "Uzdrowienia Chorych", koszt 170 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela:  Ks. Rafał Zendran  - tel. 722 322 122.

8. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. W intencji ofiarodawców będzie odprawiona Msza św. rezurekcyjna.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Kazimierz Jarmoliński lat 67 i + Leon Żuberek lat 94. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

 

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj148
Wczoraj358
W tygodniu979
W miesiącu6104
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)778238

Currently are 18 guests online